Site Rengi

PlayStation 5 ve DualSense İçin Yeni Renk Tercihleri Geliyor

14.12.2021
145
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-

Yeni nesil konsollar çıkalı 1 yıl oldu, ama dünya genelinde halen bir arz sıkıntısı söz konusu. Bunun üzerine bir de döviz kurundaki değişim …

Yeni nesil konsollar çıkalı 1 yıl oldu, ama dünya genelinde halen bir arz sıkıntısı söz konusu. Bunun üzerine bir de döviz kurundaki değişim eklenince, ülkemizdeki oyun severler için yeni bir konsol almak epey lüks bir harcama kalemi haline geldi. Bütün bu sorunları ardında bırakabilen şanslı azınlık için bir haberimiz var. PlayStation 5 ve DualSense için yeni renk tercihleri duyuruldu.

Geçtiğimiz aylarda DualSense için Kozmik Kırmızı (Cosmic Red) ve Geceyarısı Siyahı (Midnight Black) alternatifleri duyurulmuştu; bunların yanına 3 yeni renk daha eklendi. Bu yeni renkler; Nova Pembesi (Nova Pink), Yıldız Işığı Mavisi (Starlight Blue) ve Galaktik Mor (Galactic Purple).

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Bu DualSense alternatifleri, önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak. Sony, ayrıca PS5 için de bu renk alternatiflerinin sunulacağını da ilan etti. Konsolunuzun rengini değiştirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey, bu yeni kapaklardan almak.

Konsol kapaklarından Geceyarısı Siyahı ve Kozmik Kırmızı, önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulurken, diğer renkler 2022’nin ilk yarısında piyasada yerlerini alacak. Kapaklar her iki PS5 versiyonu için de satışa sunuluyor. Kapakların fiyatı ne kadar olacak, ülkemize ne zaman gelir, gelirse bize maliyeti ne olur, bu soruların cevaplarını almak için biraz daha bekleyeceğiz.

REKLAM ALANI
Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir.Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir.Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.