Site Rengi

Şaşırtıcı Kripto Para Algoritması, Trader’ların Bitcoin, Ethereum ve İki Oyun Altcoin’inde Boğa Olduğunu Gösteriyor

14.12.2021
158
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Trader’ların haftalık anketlerini kullanan otonom bir bot, Bitcoin, Ethereum, Solana ve iki oyun altcoin’inde bir yükseliş eğilimi olduğunu …

Şaşırtıcı Kripto Para Algoritması, Trader’ların Bitcoin, Ethereum ve İki Oyun Altcoin’inde Boğa Olduğunu Gösteriyor
REKLAM ALANI

Trader’ların haftalık anketlerini kullanan otonom bir bot, Bitcoin, Ethereum, Solana ve iki oyun altcoin’inde bir yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Real Vision Bot, finansal içerik platformu sinyaller ve trader duyarlılığı elde etmenin bir yolu olarak nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Mortiz Seibert tarafından geliştirildi. Real Vision’a göre, botun en iyi 20 kriptodan oluşan toplam sepeti %20’den fazla geride bıraktığı için ‘şaşırtıcı’ bir rekora sahip.

Bu hafta, anketin sonuçları, yatırımcıların çoğunlukla Ethereum’da (ETH) yüklü bir portföyü tercih ettiğini ve katılımcıların %84’ünün ETH’yi bir numaralı kripto para olarak seçtiğini gösteriyor. İkinci sırada akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), ardından lider kripto Bitcoin (BTC) ve Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) geliyor.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Beşinci sırada sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) yer aldı ve trader’ların %43’ü MANA tokenı’nı tercih etti. Real Vision Bot’un ilk 10’unda yer alan bir diğer altcoin, Enjin ekosistemindeki NFT’ler için yardımcı program tokeni olan Enjin Coin’dir (ENJ).

Listede ayrıca Terra (LUNA), Polkadot (DOT), Chiliz (CHZ), Fantom (FTM), Chainlink (LINK) ve Avalanche (AVAX) yer aldı.

Real Vision Bot’un anketlerine katılanların, oy vermek için söz konusu kripto paraya sahip olmaları gerekmez. Botun ortak yaratıcısı Moritz Seibert, şunları söyledi:

“Bu bot gerçekten büyüleyici çünkü bir araştırma projesi olarak başladı, burada haftalık anketlere dayalı kağıt portföyleri çalıştırmak için bir Real Vision Exchange ile ilişkilendirdik. Bot tarafından yönetilen kripto portföyü, uzmanların ve piyasanın çok ötesinde bir durumda.”

REKLAM ALANI
Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir.Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir.Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir. Bu alana yazarla ilgili kısa bir biyografi bilgi eklenebilir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.